Premier Business Consulting&Communications

Ми – лідери в галузі стратегічного консалтингу, комплексної ESG-оцінки компаній, сталого розвитку та IR-комунікацій.

Premier Business Consulting&Communications – спеціалізована компанія, що надає ефективні рішення у сфері стратегічного консалтингу, розвитку корпоративної стійкості та взаємодії з інвестиційною спільнотою. Маємо багатий досвід реалізації комплексних проектів у сфері сталого розвитку (вкл. ESG) і корпоративної соціальної відповідальності як в Україні, так і за кордоном.

PBCC – консалтинг-бутик. Щороку ми реалізуємо проекти для вибіркової кількості клієнтів, щоб забезпечувати послуги виключно преміум-якості та впроваджувати реальні зміни у діяльності компаній. Ми вирішуємо як комплексні, так і точкові задачі за допомогою спеціально підібраних інструментів.

Наша команда – сильні та досвідчені професіонали, що сертифіковані за міжнародними стандартами. Ми глибоко розуміємо глобальні тренди, володіємо провідними міжнародними підходами до стратегічного консалтингу та ESG-оцінки й знаємо, яким чином найкраще використовувати світовий досвід для українських компаній.

Послуги

СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ ТА ОЦІНКА

Комплексний стратегічний аудит практики управління компанії, її фінансових та нефінансових ризиків. Аналіх основних бізнес-напрямків як на корпоративному рівні, так і на рівні проектів. Внутрішня та зовнішня оцінка компаній за національними та міжнародними методиками (зокрема, за ESG-метриками) із підготовкою рекомендацій щодо подальшого розвитку. Розробка аналітичних матеріалів для українських та міжнародних стейкхолдерів.

СТРАТЕГІЧНИЙ КОНСАЛТИНГ

Оцінка наявних та розробка нових інструментів для розвитку системи корпоративного управління. Дані інструменти дозволять керівництву якісно керувати фінансовими та нефінансовими ризиками і можливостями як в середені самої компанії (в усіх регіонах її присутності), так і уздовж ланцюжка поставок. Побудова ефективної системи управління ESG-факторами, сталим розвитком КСВ компанії на основі провідних міжнародних практик.

IR-КОМУНІКАЦІЇ

Оцінка та вдосконалення системи корпоративних IR-комунікацій. Побудова діалогу із міжнародною інвестиційною спільнотою. Підготовка річної інтегрованої та нефінансової звітності відповідно до вимог національного законодавства та мережі провідних міжнародних стандартів. Підготовка корпоративних презентаційних матеріалів із фокусом на інвестиційну спільноту.

ПІДГОТОВКА ЗВІТУ ПРО УПРАВЛІННЯ

Річний, інтегрований чи нефінансовий звіт Вашої компанії від лідерів українського ринку у сфері корпоративної звітності за вимогами українського законодавства та міжнародних стандартів «під ключ».

Про компанію

Вже більше 10 років ми надаємо українським та іноземним клієнтам послуги в сфері стратегічного та управлінського консалтингу, ESG-оцінки ризиків діяльності компанії, IR-комунікацій, побудови репутації, підготовки звітності за українськими та міжнародними стандартами, а також проводимо відкриті та корпоративні тренінги. Також ми надаємо послуги в галузі діджитал-комунікацій та розбудови репутації компанії як соціально відповідальної. Усі наші продукти та методики є авторськими і вже успішно апробовані клієнтами. Вони відповідають не лише провідними міжнародним вимогам та практикам, а й у повній мірі оптимізовані під завдання компаній та їх галузеву специфіку.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Ми найсильніші спеціалісти на українському ринку у сфері стратегічного консалтингу, комплексної ESG-оцінки компаній, комунікацій з інвесторами та сталого розвитку.

Ми сфокусовані саме на вирішенні завдань, що стоять перед компанією, та використовуємо для цього широкий спектр як міжнародних інструментів, так і сучасних авторських методик із різних галузей.

Ми індивідуально підходимо до співпраці з кожним клієнтом, глибоко занурюємося у його діяльність, підбираємо найбільш ефектні інструменти та не пропонуємо типові готові рішення.

Ми готові до викликів, постійно розвиваємось, слідкуємо за світовими трендами та пристрасно ставимось до своєї роботи. Завдяки цьому ми завжди пропонуємо нашим клієнтам тільки найкращі рішення.

НАС ВЖЕ ОБРАЛИ

Контакти

Premier Business Consulting&Communications office@pbcc.com.ua